Реал Мадрид и Селта играят при 1:0 в мач от 30-ия

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Селта 1:0

Реал Мадрид и Селта играят при 1:0 в мач от 30-ия кръг на Ла Лига. В 42-ата минута Марко Асенсио откри резултата.

В началните минути Реал Мадрид подходи внимателно и рядко застрашаваше вратата на гостите. Първият удар към една от двете порти нанесе Ориелиен Чуамени в 20-ата минута. Френският халф засече центриране от корнер на Марко Асенсио, само че ударът му беше доста неакуратен. Малко по-късно и Бензема стреля надалеч от задачата.

В 25-ата минута Дани Себайос шутира отвън наказателното поле, само че и неговият опит беше неакуратен. Десет минути по-късно Милитао се извиси над всички след центриране от корнер, само че не съумя да нанесе прекрасен удар и топката мина около вратата.

В 42-ата минута " кралете " поведоха. Винисиус получи отляво, напредна с топката и пусна към точката на дузпата, където Марко Асенсио изпревари двама бранители и вкара за 1:0.

Реал Мадрид - Селта 1:0

1:0 Марко Асенсио (42)

Реал Мадрид: Куртоа, Начо, Милитао, Рюдигер, Камавинга, Себайос, Валверде, Чуамени, Асенсио, Винисиус, Бензема

Селта: Вийяр, Васкес, Тапиа, Нунес, Галан, Белтран, Вейга, Де ла Торе, Солари, Аспас, Сеферович